چهارشنبه, 09 خرداد 1403  
اخبار کنفرانس
1403/02/10

اعلام حمایت مجله علمی - پژوهشی Journal of Hydraulic Structures

به اطلاع کلیه محققین و پژوهشگران محترم می رساند که مجله علمی - پژوهشی Journal of Hydraulic Structures حمایت خود را از ششمین کنفرانس ملی مهندسی و مدیریت محیط زیست اعلام نموده و براساس توافقات بعمل آمده مقالات برتر همایش در زمینه های مرتبط به مجله معرفی و پس از داوری، پذیرش و انتشار خواهند یافت. فرآیند داوری مقالات معرفی شده در اسرع وقت پیگیری و نتیجه به نویسندگان محترم اعلام خواهد شد.

ادامه مطلب
1403/02/10

اعلام حمایت مجله علمی - پژوهشی محیط زیست و مهندسی آب

به اطلاع کلیه محققین و پژوهشگران محترم می رساند که مجله علمی - پژوهشی محیط زیست و مهندسی آب حمایت خود را از ششمین کنفرانس ملی مهندسی و مدیریت محیط زیست اعلام نموده و براساس توافقات بعمل آمده مقالات برتر همایش در زمینه های مرتبط به مجله معرفی و پس از داوری، پذیرش و انتشار خواهند یافت. فرآیند داوری مقالات معرفی شده در اسرع وقت پیگیری و نتیجه به نویسندگان محترم اعلام خواهد شد.

ادامه مطلب
1403/01/29

اخذ مجوز نمایه شدن مقالات در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

قابل توجه کلیه پژوهشگران محترم: دبیرخانه چهارمین کنفرانس ملی مهندسی و مدیریت محیط‌زیست موفق به اخذ مجوز نمایه شدن مقالات در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) شده است. بر این اساس، تمامی مقالات پذیرفته‌شده در این کنفرانس در ISC با کد اختصاصی 57556-03240 نیز نمایه خواهند شد. نویسندگان محترم می‌‌توانند، مقالات خود را در این کنفرانس ارائه نموده و از امتیازات علمی و پژوهشی آن بهره گیرند.

ادامه مطلب
1403/01/29

عقد تفاهم نامه با سایت مرجع دانش جهت نمایه شدن مقالات کنفرانس در سیویلیکا (CIVILICA: بانک مقالات علمی کشور)

قابل توجه کلیه پژوهشگران محترم:
طبق هماهنگی‌های به عمل آمده با سایت مرجع دانش، سیویلیکا (CIVILICA: بانک مقالات علمی کشور)، کلیه مقالات تایید شده این کنفرانس با کد قابل استعلام و پیگیری COI در پایگاه سیویلیکا نمایه خواهد شد. همچنین کد اختصاصی کنفرانس در پایگاه سیویلیکا، EEMCONF06 می‌باشد. پژوهشگران عزیز می‌توانند، مقالات خود را در این کنفرانس ارائه نموده و از امتیازات علمی و پژوهشی ارائه مقاله در آن استفاده نمایند.

ادامه مطلب
1402/12/24

افتتاح سایت

سایت ششمین کنفرانس ملی مهندسی و مدیریت محیط زیست آغاز به کار نمود.

ادامه مطلب
مجوز Civilica
پوستر کنفرانس
قالب نگارش مقاله
برگزارکنندگان
حامیان کنفرانس